Home > Informační kiosky > Aplikace a služby    

Produkty

Aplikace a služby

Podpora

Kontakty

O nás

Kiosky
Projektová řešení
Bankovnictví
Internet
Obchodní řetězce
Státní správa
Prezentační, informační
Vzdělání
Závodní stravování
Restaurace
Zápůjčky
Servis
Aplikace a služby

Vývoj a výroba Informačního kiosku* v sobě skrývá různé tvůrčí obory od designu, strojírenství, přes výpočetní techniku, programování a filmovou tvorbu. Prvotní je samozřejmě idea - nápad,  určení okruhu zákazníků a úloh, které mohou Informační kiosky efektivně řešit. Dále nastupuje design kiosku, předložení návrhů zákazníkovi a konstruktérský návrh "skříně". Konstrukce "skříně" kiosku se liší podle venkovního nebo vnitřního umístění a zabezpečení.

Informační kiosky vyrobené firmou Infos Art, s.r.o. mohou dosahovat nejvyššího stupně krytí IP 56 podle ČSN EN 60 529 (chráněno před prachem, vniknutí drátu o průměru 1 mm a před stříkající vodou ze všech stran).

Elektronika kiosku je postavena na multimediálním počítači s monitorem 15" - 21" opatřeným dotekovou obrazovkou. Velikost paměti a diskové kapacity počítače je určena podle potřeby programové aplikace. Dále mohou být instalovány doplňující zařízení a obvody jako UPS, WATCH DOG, tiskárna, atd. viz. periferie.

* Informační kiosek (kiosky), Internetový terminál (panel, box), Infokiosk, Infokiosek, Infokiosky, Infopanel, Infoterminál, Infobox (informace, info), Kiosk information