Home > Informační kiosky > O nás    

Produkty

Aplikace a služby

Podpora

Kontakty

O nás

KioskyO nás

Firma Infos Art s.r.o. vyrábí informační kiosky od roku 1995 a patří s několika tisíci instalacemi mezi největší výrobce informačních kiosků s dotekovou obrazovkou v ČR. Disponujeme vlastním desingovým a konstrukčním oddělením a zároveň jsme schopni vyrábět kiosky podle přání zákazníka a jeho návrhů.  V kioscích s dotekovou obrazovkou používáme technologie - povrchovou akustickou vlnu a infračervené senzory.  Obě technologie nemají časový drift, jsou velmi přesné a vhodné i do extrémních podmínek. (viz . sekce "Dotykové senzory"). Současně tyto senzory distribujeme  v české republice.
Do každého Informačního kiosku lze zabudovat plnohodnotný počítač, LCD displej nebo monitor se sklem a reproduktory. Dále je možnost umístit čtečky čipových a magnetických karet, termotiskárny, kamery, zabezpečovacího zařízení a další periferie.
Pro spolehlivý provoz Informačního kiosku doporučujeme Win2000 Pro nebo Win XP Pro , Win Embedded a na prohlížení Intranetu a Internetu bezpečný kioskový browser s virtuální klávesnicí WebTouch www.webtouch.cz  (lze stáhnout jako plnou 30-ti denní verzi) nebo verzi pro Linux založenou na Mozille PowerTouch.
Našim nejvýznamnějším zákazníkem je státní správa, například Ministerstvo práce a sociálních věcí, odebralo více než 400 ks kiosků. Kiosky exportujeme do Rakouska, Dánska, Švédska, Polska, Německa, Řecka, Španělska, Norska Finska, Ruska a na Slovensko. (sekce "Informační kiosky").