Home > Informační kiosky    

Produkty

Aplikace a služby

Podpora

Kontakty

O nás

Kiosky
Informační kiosky
Interní
Externí
Zákaznický design
Zápůčky kiosků
JukeBoxy
Kiosk software
SiteKiosk
SiteRemote
WebTouch
KioWatch
PowerTouch
Dotykové senzory
Dotykové monitory
Periferie
 

Informační kiosky

Infos Art s.r.o. - výrobce informačních kiosků, infoboxů, terminálů s dotekovou, EloTouch screen obrazovkou. Od r. 1995 export do EU, USA bezpečný kiosk browser WebTouch, Kiosk Linux browser, programové řešení, Internet café, kavárna, hotel, IP telefonie, VOIP. Možnost zabudování reproduktorů, čtečky čipových a magnetických karet, termotiskárny, kamery, zabezpečovacího zařízení, atd.

 

Interní

 

 

 

               
       
 
   
   
   
Piccolo4Pay nahled
   
       

 
 
 
 
       

   
   
   
Panel nahled
   
No Barrier - nahled
       

   
   


   
   
         

  Tower kiosek   CardPay kiosek      
         

 

 

 

 


 

 

Externí

 

 

       
       

 
 
   
   
       

IP65_nahled
             
               

 

 


 

 

Kiosk software

 

 

         
       

 

 


 

 

Produkty

 

Firma Infos Art s.r.o. vyrábí informační kiosky od roku 1995 a patří s několika tisíci instalacemi mezi největší výrobce informačních kiosků s dotekovou obrazovkou v ČR. Současně distribuje v České republice dotekové senzory firmy EloTouch. Našim nejvýznamnějším zákazníkem je státní správa, například Ministerstvo práce a sociálních věcí, odebralo více než 400 ks kiosků. Kiosky exportujeme do Rakouska, Dánska, Švédska, Polska, Německa, Řecka, Španělska, Norska Finska, Ruska a na Slovensko. (sekce "Informační kiosky")
Do každého Informačního kiosku lze zabudovat plnohodnotný počítač, LCD displej nebo monitor se sklem a reproduktory. Dále je možnost umístění čtečky čipových a magnetických karet, termotiskárny, kamery, zabezpečovacího zařízení atd.

 

 

V kioscích s dotekovou obrazovkou používáme "dotekovou" technologii - povrchová akustická vlna. Povrchová akustická vlna (SAW) nemá časový drift a je velmi přesná. (sekce "Dotykové senzory")

 

 

Pro spolehlivý provoz Informačního kiosku doporučujeme Win2000 Pro nebo Win XP Pro a na prohlížení Intranetu a Internetu bezpečný kioskový browser s virtuální klávesnicí WebTouch (lze stáhnout jako plnou 30-ti denní verzi) nebo verzi pro Linux založenou na Mozille PowerTouch.

 

 

Protože se jedná o naše vlastní Informační kiosky je u nás možnost zakázkové výroby dle přání a návrhu zákazníka. Kiosky vyrábíme do všech prostředí, "vandaluvzdorné", v různých povrchových úpravách např. komaxit, autolak, nerez (volitelně odstín zdarma).